Załóż bloga Zaloguj sięSzare ściany w mieszkaniu

06/29/2017 12:18

Szare ściany w mieszkaniu

Co jak co, ale naprawdę nie wydaje się, aby posiadanie szarych ścian było w dzisiejszych czasach fajne. Czy na pewno? Odpowiedź nie jest znowu taka oczywista. Wiele osób właśnie zgodzi się z początkiem tego tekstu, ale czy to nie jest trochę tak, że najzwyczajniej w świecie myślimy niejako stereotypami? Przecież wystarczy rzucić okiem na ofertę producentów farb - w wielu przypadkach mówimy o fantastycznych farbach, które cechują się niesamowitą barwą. Wcale nie jest zatem tak, iż szary kolor ścian sprawia automatycznie, że nasze mieszkanie będzie "szare". Wręcz przeciwnie - szary kolor naprawdę nie jest zły, dzięki szarości nasze mieszkanie nabierze blasku.

Owszem, nie każdy musi zgadzać się z takim postawieniem sprawy, przecież różne są oczekiwania ludzi, szczególnie pod względem kolorystyki, ale miejmy nadzieję, że trochę osób da się mimo wszystko przekonać do szarego. Często zresztą obawiamy się nieco opinii swoich znajomych, więc dla świętego spokoju stosujemy bardziej uniwersalne rozwiązania. Po pierwsze, jakoś nie wydaje się, aby zwracanie uwagę na opinię innych miało jakiś sens. A po drugie - przecież to żadna tajemnica, że jakby nie patrzeć ludzie często nie myślą. A więc jeżeli zobaczą szary kolor w naszym mieszkaniu, ale właśnie taki fajny szary kolor, to nagle dojdzie do nich, iż przez długi okres czasu żyli w niewiedzy. Nagle okaże się, iż szare ściany w mieszkaniu wcale nie są brzydkie. Może kiedyś tak było, bo oferta producentów farb była bardzo biedna, takie czasy to były, ale przecież mamy XXI wiek, więc siłą rzeczy ciężko nie pojąć jednego - szary kolor jest naprawdę fenomenalny, szczególnie, że obecnie dostępny jest cały wachlarz odcieni, np. https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-kolory-swiata

Tak naprawdę, to wszystko zależy od nas. Jeżeli wybierzemy kiepską barwę farb, na dodatek będziemy oszczędzali na jakości owych farb, to naprawdę nie zdziwmy się zbytnio, jeżeli efekt faktycznie będzie mało interesujący. Jeżeli jednak do wszystkiego podejdziemy skrupulatnie, wydamy trochę większą kasę na farby, to powinno być OK.

 


Odpowiedź

Dodaj komentarz
 authimage

Komentarze

  1. 02/25,2018 | 05:10
    Jeżeli masz pytania odnośnie tabletek wczesnoporonnych, aborcji tabletkami, jak usunąć bezpiecznie ciążę, czy oryginalnych komplet środków poronnych wejdź na nasze forum lub skorzystaj z formularza kontaktowego - postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Tabletki poronne powinny być kupowane wyłącznie z zweryfikowanego źródła. W kilku państwach UE, w których aborcja farmakologiczna jest legalna kuracją, leki można dostać bez wiekszego problemu. Natomiast w naszym kraju trzeba dostać się do wiarygodnego dostawcy, posiadającego oryginalne substancje poronne(sprzedam tabletki poronne), hermetycznie zapakowane i w 100 procentach bezpieczne. Tabletki pornne gwarantują powodzenie w przerywaniu ciąży w 98% przypadków. Co zrobić, jeśli zdarzy mi się _wpadka_ i zajdziemy w niechcianą ciążę? W naszym kraju prawo nie daje kobietom możliwości wyboru. Jeśli dojdzie do poczęcia, niestety nie możemy polegać na pomocy lekarza w przerwaniu ciąży i uzyskaniu tabletek poronnych do 9 tyg ciąży. Wiele kobiet zamierza działać na własną rękę, stosując przestarzałe sposoby na poronienie, bardzo często niebezpieczne dla ich własnego zdrowia. Dziewczyny, które zachodzą w niechcianą ciążę są zdesperowane i mogą zrobić wszystko, żeby się je pozbyć.
  2. 03/01,2018 | 02:14
    It's an amazing post designed for all the web viewers; they will take benefit from it I am sure.
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.